Solaryum

Solaryum

Her insan özeldir. Kendinizi özel ve ayrıcalıklı hissedeceğiniz adres SUN City Solaryum Salonumuzdur.

2008 yılında Bahçelievler’de hizmete açılan merkezimiz bünyesinde son sistem teknolojiye sahip Ergoline solaryum cihazları ile hizmet vermektedir. Hijyenik ortam, güçlü filtre donanımlarına sahip cihazlarımız ile size sağlıklı bir bronzlaşma vaat ediyoruz.

Profesyonel ve eğitimli personelimiz sayesinde cildinizin analizi yapılır ve ten tipinize uygun makinenizi ve kullanım sürenizi belirleyerek işe başlarız. Sizin arzu ettiğiniz bronzluk tonuna en sağlıklı ve doğru yoldan ulaşılması için gerekli seans süreleri belirlenir. Sizin solaryum sonrası mutluluğunuzu sorumluluğumuz olarak kabul ederiz.

Sağlıklı ve canlı bir bronzluk istiyorsanız sizde SUN City Ankara Solaryum’ u ziyaret edin.

Güneş, beyni ve ruhu uyandırır. Bize kuvvet, yaşama arzusu, bronzluk, sağlık vererek kendimizi rahat hissetmemizi sağlar. Eski yüzyıllarda cildin beyazlığı kabul edilerek günümüzde doğal bronzluk  sportmenliğin, çekici olmanın ve sağlığın  bir işareti sayılmaktadır. Dış görünüş her gün daha çok insan için yaşam tarzının dışa yansıması şeklinde ortaya çıkmaktadır. Alımlı bi şekilde bronzlaşmış bir cilt dışarıya karşı görüntüyü güçlendirir.


Üst