Solaryumun Faydaları

Solaryumun Faydaları
Tarih  /  29. Haziran. 2019

Güneş ışığı tiroit bezlerinizi harekete geçirir böylece metabolizma sağlıklı işler. Solaryum da benzer etkiyi sağlar. UVB ışıklarına makul derecede maruz kalmak cildin doğal mekanizmasını harekete geçirip fazla UV ışınlarından korur. Fototerapinin sivilce sorunu olan ciltlerin tedavisinde hafifletici etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Bu açıdan,  solaryum, sivilceler üzerinde etkilidir ve cildin temiz, sağlıklı olmasına katkıda bulunur.

Solaryum vücuttaki adrenalin seviyesini düşürdüğü için mutluluk hormanlarının salgılanmasını arttırır. Bu da stresli yaşam süren günümüz insanı için rahatlatıcı bi etki taratır. UV-B ışınları D vitamini üretimini yaparak osteoporoz yani kemik erimesine karşı koruma sağlar.


Pek çok insan için ışık, moral açısından olumlu etki yapar. Çünkü yaz güneşi, ögle vakti yayılan parlak ışıklar beynin melatonin hormonu salgılamasını arttırır. Melatonin gündüz vakti salgılandıgında vücutta depresan etkisi yaratır. Bu nedenle dönemsel ve sürekli moral bozuklugu gibi psikolojik sorunların tedavsinde solaryum katkıları göz ardı edilmemelidir.

Yaz, kış bronz bir tene sahip olmak artık çok kolay...

Sun City Solaryum sizleri istediğiniz bronz ten ile buluşturuyor. Sadece kendinizi uzmanlarımızın ellerine brakın. Size uygun program ve cilt ürünleri ile dekolte bronzlaştırmak artık mümkün...
Profesyonel, güvenilir ellerden istediğiniz bronz tene kavuşun, üstelik daha hesaplı.


Üst