Göz Çevresi Kırışıklık tedavisi - Enjeksiyonsuz Eyelift (iğnesiz göz çevresi botoks)


Retinol Eye TR göz çevresinde parlak, canlı görünüm sağlamak için bir savunma serumudur.

 

  • Göz çevresindeki kırışıklık ve çizgileri önemli ölçüde azaltır ve kuru cildi yoğun olarak nemlendirir.
  • Göz çevresindeki derinin yapısını ve görünümünü iyileştirmek için kolajen ve elastin sentezini sağlamak ve teşvik etmekte yardımcı olur.
  • Ölü, yorgun cildi doğal peelinge teşvik eder ve göz çevresindeki kırışıklık ve çizgileri giderir. 
  • Ciltte sarkıklık, pürüzler ve hiperpigmentasyonu önleyerek daha genç bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlar

 

Pretox Eyelift

 

Yoğun krem serum formunda göz çevresindeki elastikiyet kaybı ve kırışıklıklarla savaşmak için özel olarak tasarlanmıştır. İğnesiz teknoloji ile göz çevresindeki kırışıklıkları ve çizgileri doldurur ve gözaltındaki koyu halkaları giderir. Yüksek dozda 4 peptid formülü içerir 24 saat süren lifting etkisi sağlar. Göz çevresindeki kırışıklıklar ve sıkılık kaybıyla mücadele için yoğun bir krem-serum formülüdür. Çizgiler ve kırışıklıklar dolgu gibi sert önlemler olmadan, gözlerin altındaki koyu gölgeleri ve şişliği gidermek için enjeksiyonsuz teknolojidir.

 

 

Titanyum Dermastamp Retinol Eye Serum ve Pretox Eyelift göz çevresi tedavi uygulama sonrasında göz çevresindeki çizgiler, elastikiyet kaybı, şişkinlik ve göz altındaki koyu gölgeler büyük oranda azaltılmaktadır. Göz çevresinde iğnesiz botoks etkisi yaratmaktadır.

 

 

Medik8 titanyum dermastamp ile Medik8 kozmetik ürünlerinin birlikte uygulanması sonucu yüz ve göz altı kırışıklıkları, yara izleri, akne izleri, hiperpigmentasyon ve selülit gibi çeşitli cilt hastalıkları tedavi edilmektedir. Dermaroller/Dermastamp kullanılan krem ve serumların içeriğindeki aktif maddelerin cilde emilimini büyük ölçüde kolaylaştırarak, ürünlerin etkilerini inanılmaz bir şekilde artırır. Mikro iğneleme sayesinde cildin kendini yenileme sisteme kontrollü bir şekilde çalışır. 


Dermaroller/Dermastamp uygulamalarında ilk seanstan itibaren tedavinin etkinliği gözlenmiştir. 

Tüm cilt tipleri için uygundur.

UV ışınlarına karşı cildi hassaslaştırmaz.

Cilde sezilebilir acı yada kalıcı zarar vermez