SOLARYUM

 

Her insan özeldir. Kendinizi özel ve ayrıcalıklı hissedeceğiniz adres SUN City Solaryum Salonumuzdur.

2008 yılında Bahçelievler’de hizmete açılan merkezimiz bünyesinde son sistem teknolojiye sahip Ergoline solaryum cihazları ile hizmet vermektedir. Hijyenik ortam, güçlü filtre donanımlarına sahip cihazlarımız ile size sağlıklı bir bronzlaşma vaat ediyoruz.

Profesyonel ve eğitimli personelimiz sayesinde cildinizin analizi yapılır ve ten tipinize uygun makinenizi ve kullanım sürenizi belirleyerek işe başlarız. Sizin arzu ettiğiniz bronzluk tonuna en sağlıklı ve doğru yoldan ulaşılması için gerekli seans süreleri belirlenir. Sizin solaryum sonrası mutluluğunuzu sorumluluğumuz olarak kabul ederiz.

Sağlıklı ve canlı bir bronzluk istiyorsanız sizde SUN City Solaryum’ u ziyaret edin.

 

Işığı ısısı ve enerjisi ile güneş canlılar için yaşamın temel dayanağıdır. Güneş, beyni ve ruhu uyandırır. Bize kuvvet, yaşama arzusu, bronzluk, sağlık vererek kendimizi rahat hissetmemizi sağlar. Eski yüzyıllarda cildin beyazlığı kabul edilerek günümüzde doğal bronzluk  sportmenliğin, çekici olmanın ve sağlığın  bir işareti sayılmaktadır. Dış görünüş her gün daha çok insan için yaşam tarzının dışa yansıması şeklinde ortaya çıkmaktadır. Alımlı bi şekilde bronzlaşmış bir cilt dışarıya karşı görüntüyü güçlendirir.

 

 SOLARYUMUN FAYDALARI


Güneş ışığı tiroit bezlerinizi harekete geçirir böylece metabolizma sağlıklı işler. Solaryum da benzer etkiyi sağlar. UVB ışıklarına makul derecede maruz kalmak cildin doğal mekanizmasını harekete geçirip fazla UV ışınlarından korur. Fototerapinin sivilce sorunu olan ciltlerin tedavisinde hafifletici etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Bu açıdan,  solaryum, sivilceler üzerinde etkilidir ve cildin temiz, sağlıklı olmasına katkıda bulunur.
Solaryum vücuttaki adrenalin seviyesini düşürdüğü için mutluluk hormanlarının salgılanmasını arttırır. Bu da stresli yaşam süren günümüz insanı için rahatlatıcı bi etki taratır. UV-B ışınları D vitamini üretimini yaparak osteoporoz yani kemik erimesine karşı koruma sağlar.
Pek çok insan için ışık, moral açısından olumlu etki yapar. Çünkü yaz güneşi, ögle vakti yayılan parlak ışıklar beynin melatonin hormonu salgılamasını arttırır. Melatonin gündüz vakti salgılandıgında vücutta depresan etkisi yaratır. Bu nedenle dönemsel ve sürekli moral bozuklugu gibi psikolojik sorunların tedavsinde solaryum katkıları göz ardı edilmemelidir.

 

Yaz, kış bronz bir tene sahip olmak artık çok kolay...
Sun City Solaryum sizleri istediğiniz bronz ten ile buluşturuyor. Sadece kendinizi uzmanlarımızın ellerine brakın. Size uygun program ve cilt ürünleri ile dekolte bronzlaştırmak artık mümkün...
Profesyonel, güvenilir ellerden istediğiniz bronz tene kavuşun, üstelik daha hesaplı.

 

 TÜM CİHAZLARIMIZDA SEANS ÜCRETLERİ :

 


7 dk.       
10 dk.        Fiyatlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
15 dk.                   Tel : 0312 212 6 222
20 dk.

 

EKONOMİK PAKETLERİMİZ :

 

Mini paket  ---> 50 dk.
Maxi paket ---> 100 dk.

Merkezimizde tüm cihazlarımız Ergoline olup orjinal Ergoline lambaları kullanılmaktadır.

 

Cihazlarımız