Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

3D İpek kirpik uzatma (yarı kalıcı) protez kirpik uygulamalarında devrimci ipek kirpik uygulamaları ile sıradan protez kirpiklerdeki suni görüntünün aksine, kadınların hep hayal ettiği daha dolgun, daha uzun kirpikler içim en iyi çözümdür.

3D İpek kirpik arzu ettiğiniz muhteşem kirpikleri elde etmek için kimyasal yıpratıcı etkileri olan maskara ve rimel kullanmanızı ortadan kaldırır! 3D İpek kirpik kullanan Hollywood Ünlülerinin o muhteşem bakışlarının güzellik sırrı 3D İpek kirpik!

3D İpek Kirpik

3D İpek kirpik geleneksel şerit veya küme halinde yada klasik ipek kirpik uygulamalarının aksine gözlerinizde kaşıntı yapmaz. 3D İpek kirpik, tek yapıştırılır, kirpiklerinize çok daha doğal, seksi, dramatik ve 3 Boyutlu bir görünüm vermektedir. 3D İpek kirpik diğer tek tek takılan kirpiklerin aksine düz bir sıraya dizilmiş düz ve sıradan durağan bir görüntü sunmaz. 3D İpek kirpik daha doğal ve hafif olduğundan dolayı takıldığını hissetmezsiniz!

3D İpek kirpik Uygulama Prosedürü

3D İpek kirpik uygulaması özel kokusuz ve her türlü cilt için hassas ciltler ve normal ciltler için farklı yapıştırma ürünleri mevcuttur. 3D İpek kirpik diğer protez kirpikler gibi kirpiklerin ortasından değil dipten itibaren takılır, bu yüzden kirpik diplerinde diğer protez kirpik uygulamaları gibi siyah nokta şeklinde benekler kalmaz.

3D İpek kirpik uygulaması yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir, 3D İpek kirpik, kirpiklerinizde ağırlık yapmaz ve kendi doğal kirpiklerinize asla zarar vermez.

3D İpek Kirpik Ne Kadar Süre Kullanılır?

3D İpek kirpik kendi bireysel kirpiklerinizin gelişim ve dökülme döngüsüne bağlı olmaktadır; elbette herkesin genetik yapısına göre kirpiklerin uzama ve dökülme süresi farklıdır. ve sonrası bakım tavsiye takip eğer 3D İpek Kirpik kendi doğal kirpiklerinizle aynı süre kalıcıdır, her doğal kirpik 6-8 hafta yaklaşık bir ömrü vardır. 3D İpek kirpik uygulamasından sonra kirpiklerinizin dolgun ve harika görünümlü olarak 3 / 4 hafta kalmaktadır.3D İpek kirpik 3 / 4 hafta sonunda bakımları ile dolgu yaparak yenileyebilirsiniz.

 


Üst